ELITE EVENT

Sme ELITE EVENT, fullservisová eventová agentúra, ktorá do Vašich akcií vnáša dokonalú súhru emócií, zážitkov a chutí. Spájame vysokú kvalitu poskytovaných služieb s profesionálnou komunikáciou a oceňovanou gastronómiou.

Náš tím sa postará o celkovú organizáciu Vášho podujatia, od technického zabezpečenia po kreatívny program a poctivý catering pripravený z tých najlepších ingrediencií. Pripravíme pre Vás, Vašich hostí a zamestnancov skvelú akciu presne na mieru.

Osobný prístup

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a s plným nasadením. Vďaka tomu nám naši zákazníci pravidelne a dlhodobo zverujú do rúk organizáciu eventov rôzneho druhu.

Komplexné služby na vysokej úrovni

Náš kreatívny tím sa postará aj o tie najmenšie detaily a vytvorí event presne podľa Vašich očakávaní.

Široké skúsenosti

Za našimi bohatými skúsenosťami stojí množstvo realizovaných eventov, akcií, kongresov a školení, firemných podujatí i svadieb.

Catering oceňovaný odborníkmi

O catering na našich eventoch sa stará oceňovaný šéfkuchár a tím profesionálov, ktorí z lokálnych a kvalitných surovín vytvára dokonalé gastronomické zážitky.

Event
ELITE
EVENT

Dokonalý event sa skladá z množstva detailov, na ktorých nám záleží. Poďte spolu s nami zažiť príjemné chvíle, ktoré vo Vás pretrvajú. Sme Vám k dispozícii na celom území Slovenska. Nahliadnite do našej komplexnej ponuky služieb a eventov na kľúč.

Viac info
Priestory
ELITE
PRIESTORY

Výber správnych priestorov dokonale podčiarkne atmosféru Vášho eventu. Podujatie na mieru Vám zrealizujeme podľa Vašich požiadaviek kdekoľvek. Zároveň Vám i v priestoroch nášho štýlového hotela ELITE poskytneme naše služby a zabezpečíme rôzne akcie, od školenia až po firemné posedenie so skvelým cateringom.

Viac info
Catering
ELITE
CATERING

Spojením dizajnu a kulinárskeho umenia nášho šéfkuchára a jeho tímu, potešíme Vaše chuťové bunky aj zrak. Doprajte svojim hosťom náš profesionálny catering. Kvalitné a vizuálne atraktívne jedlo vyzdvihne úroveň každého eventu. Vychutnajte si súzvuk chutí, čerstvosti a inovácií vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku.

Viac info
info@eliteevent.sk

Napíšte nám, čo Vás zaujalo. Sme Vám k dispozícii po celom Slovensku.

Kontaktný formulár
+421 911 327 645

Zavolajte nám a povedzte o Vašich predstavách. Radi sa s Vami osobne stretneme.

Adresa spoločnosti