Meníme event na jedinečný zážitok

Namiešame Vám program na mieru

Každý event je jedinečný a preto sa môžete spoľahnúť na náš osobný prístup, nápaditosť a kreativitu nášho tímu. Povedzte nám Vaše predstavy a my vytvoríme event, o ktorom budete Vy i vaši hostia ešte dlho rozprávať. Predstavíme Vám najrôznejšie možnosti a originálne nápady a spoločne vyberieme miesto a program, ktorý bude čo najbližší Vašej cieľovej skupine, či už sa bude jednať o obchodných partnerov, zamestnancov alebo iných hostí. Samozrejmosťou je catering, pripravený osobne našim špičkovým šéfkuchárom, z čerstvých a kvalitných surovín od lokálnych slovenských farmárov a pestovateľov.

Ako to celé prebieha?

01. Stretnutie

Radi sa s Vami osobne stretneme a prejdeme Vaše požiadavky, kdekoľvek sa nachádzate. Pôsobíme na území celého Slovenska. Kontaktujte nášho event manažéra prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

02. Téma eventu

Popustíme uzdu našej kreativity a vymyslíme zaujímavú tému a myšlienku akcie alebo podujatia.

03. Organizácia eventu

Vyberieme najvhodnejšie priestory, doplnky a výzdobu, atrakcie, umelcov, DJ-a. Organizačne zabezpečíme celý program a jeho plynulý chod, catering a potrebný personál. Zabezpečíme všetko od dopravy a ubytovania cez technické zabezpečenie až po dekorácie na akcii.

04. Užívate si event

plný zábavy a jedinečnej atmosféry.

Eventy

Family day
Family Days

Chcete pre Vašich zamestnancov a ich rodiny pripraviť nádherný deň plný zábavy, dobrej nálady a zážitkov v jednom balení? Postaráme sa o celý program a jeho organizáciu, technické zabezpečenie, hudbu a catering. Osviežime každú akciu najrôznejšími aktivitami a súťažami pre deti aj dospelých.


Nafukovacie atrakcie | Animačné programy | Tvorivé dielne | Maľovanie na tvár | Maskoti | Balónová výzdoba | Tanečné show | Súťaže

Teambuilding
Firemné Teambuildingy

Rozmýšľate nad teambuildingovými aktivitami pre vašich kolegov? Chcete niečo nové, akčné, športové alebo radšej oddychové? Pripravíme pre vás netradičný teambuilding spojený s motiváciou zamestnancov, ktorý utuží tímovú prácu a vzťahy v kolektíve.

Deň zdravia
Dni zdravia vo firme

Sme pripravení zabezpečiť Vám špeciálny deň zdravia priamo vo vašej firme. V duchu hesla, zdravý zamestnanec, dobrý a spokojný zamestnanec, sa postaráme o prednášky, fyzio školenia, informácie zo sveta fitness či špeciálne zdravotné merania za prítomnosti odborníkov z rôznych oblastí.

Turnaj
Firemné športové akcie

Plánujete športové aktivity pre Vašich zamestnancov? Chcete si dopriať množstvo zážitkov a zábavy v kruhu kolegov? Náš vlastný tím profesionálnych trénerov pre Vás pripraví športové aktivity prispôsobené na mieru. Či už sa bude jednať o futbalový zápas, crossfit, zumbu alebo iné Vami vybrané cvičenia a športy. Ak máte záujem vyskúšať vzrušujúci adrenalínový zážitok, postaráme sa o výber a zabezpečenie najvhodnejších adrenalínových športov pre Vás.

Banket
Výročné eventy a galavečer

Zabezpečíme Vám profesionálny catering, osvetlenie a ozvučenie, stavbu scény, služby event managementu a prípravu programu v spolupráci s overenými a profesionálnymi umelcami. Kladieme pritom veľký dôraz na výber správneho miesta, ktoré významne prispieva k celkovej atmosfére udalosti.

Ples
Plesy

V rámci organizácie plesu nás budú zaujímať Vaše špeciálne požiadavky, aby sme Vám v originálnom štýle vytvorili dokonalú atmosféru ako sa na takú udalosť patrí. Postaráme sa o výzdobu, špičkový catering, zabezpečenie hostesiek a obsluhy. Máte záujem o vystúpenia obľúbených umelcov? Alebo spoľahlivého moderátora z radov osobností? Zabezpečíme ich prítomnosť a Váš ples bude pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom.

galavecer
Večierky

Radi by ste vyskúšali tematicky ladený večierok pre Vašich hostí? Chcete poďakovať Vašim zamestnancom, či obchodným partnerom za spoluprácu a pozvať ich na príjemný vianočný večierok? O všetko sa postaráme a Vy si budete môcť vychutnať výnimočné chvíle a dokonalú atmosféru eventu.

Bankety
Bankety

Slávnostná večera bude pre Vás v našom podaní gastronomickým zážitkom. Čerstvosť a kvalita surovín sú základom našej kuchyne. Doprajte si originálne jedlá a stolovanie, ktoré vo Vás zanechajú dojem.

Oslavy a akcie
Oslavy a akcie

Chcete osláviť významný firemný úspech, okrúhle narodeniny člena Vášho tímu alebo poďakovať kolegovi za dlhoročnú spoluprácu? Zorganizujeme pre Vás oslavy a posedenia, ktoré budú špeciálnym zážitkom pre Vás a Vašich hostí. Zabezpečíme hudbu, dekorácie, program či posedenie pri dobrom jedle a víne. Oslavy a akcie na mieru Vám pripravíme kdekoľvek na Slovensku alebo v našich priestoroch hotela ELITE v Novej Dubnici.

galavecer
Špeciálne eventy na mieru

Hľadáte spoľahlivého partnera pre váš netradičný event? Milujeme nové nápady a radi ich pretvoríme do Vášho eventu. Zorganizujeme pre Vás oddychový relax víkend, zážitkovú akciu alebo vínnu cestu. Zoberieme Vás na potulky Slovenskom a doprajeme Vám gastronomické zážitky plné gurmánskych špecialít.

info@eliteevent.sk

Napíšte nám, čo Vás zaujalo. Sme Vám k dispozícii po celom Slovensku.

Kontaktný formulár
+421 911 527 649

Zavolajte nám a povedzte o Vašich predstavách. Radi sa s Vami osobne stretneme.

Adresa spoločnosti